Naujienos

   Neformaliojo vaikų švietimo programos ŽYGEIVIAI tikslas –ugdyti mokinių nuostatas ir gebėjimus savo krašto pažinimo,  taikant šiuolaikines skaitmenines technologijas kraštotyrinės informacijos kaupimui, pažinimui,  sklaidai , bei  skatinti sveiko ir kultūringo laisvalaikio praleidimo formas (pėsčiųjų, dviračių, slidžių žygiai).

  

Plačiau..

Žygeivių slėnis gavo šeimai palankios lankytinos vietos įvertinimą. Džiaugiamės ir kviečiame šeimas naudotis mūsų paslaugomis: plaukioti baidarėmis, poilsiauti Žygeivių slėnyje, šaudyti iš lanko, keliauti pėsčiomis, dviračiais ar visureigiu pažįstant puikųjį Sėlių kraštą. 

Plačiau..

Baidarių nuoma dideliems ir mažiems, gražiam, prasmingam laisvalaikiui.

Suteikiame 10% nuolaidą baidarininkams, kurie nešiukšlina gamtoje ir iš žygio grįžta blaivūs.

Plačiau..

Mobilius taikinius ir "žvėris" nuvežame pageidaujamu adresu, mokome šaudyti, rengiame turnyrus.

Plačiau..

Kviečiame paįvairinti vasaros poilsį žygiais baidarėmis

Plačiau..

Pradėjo veikti šaudymo iš lanko trasa. Čia akies taiklumą galima išbandyti vaizdingame Šventosios slėnyje šaudant į taikinius arba medžiojant „žvėris“. Taip pat galime nuvežti mobilius taikinius į pageidaujamą vietą.

Plačiau..

Lauris Vainauskas

Aktyvus laisvalaikis

Žmonijoje nuo neatmenamų laikų gyva kelionių, pažinimo aistra. Jau daugelis uteniškių aplankė Turkiją, Egiptą, kitas Europos ar net pasaulio šalis. Tačiau dažnai pamirštame, kad gyvename visai šalia nuostabių piliakalnių, kalvų ir slėnių, įspūdingų gamtos vaizdų.

Plačiau..

Populiariausi vandens maršrutai BAIDARĖMIS vienai dienai – Paščio ežeras-Užpaliai,  Užpaliai-Žalioji, Žalioji- Mikieriai. Tai ne ilgos, apie 20 kilometrų kelionės Šventąja.

Plačiau..

AKTYVUS LAISVALAIKIS

Gerai savo krašto istoriją žinantis Giedrius Indrašius pasakoja, kad viduramžiais Užpalių pilis buvo svarbiausia Rytų Lietuvos pasienio tvirtovė, gynusi Lietuvą nuo Kalavijuočių ordino, veikusio dabartinės Latvijos teritorijoje.

Plačiau..